به گفته دکتر ماکان آریا پارسا استفاده از عینک در استایل تاثیر فراتر از حد تصوری را می تواند بر روی ظاهر افراد بگذارد. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد روزانه از انواع عینک افتابی و طبی برای افزایش جذابیت خود استفاده کنند. یک نکته جالبی که شاید از دید بسیاری از افراد پنهان مانده باشد؛ این موضوع است که در گذشته زمانی که پزشک به دلایل مختلفی همچون ضعف چشم برای یک شخصی عینک تجویز می کرد؛ وی این تصور را داشت که دیگر نمی تواند یک ظاهری زیبا و چشم نواز داشته باشد. در چند سال گذشته این دیدگاه به طور کلی تغییر پیدا کرد و به جرات می توان عینک را یکی از اکسسوری هایی دانست که وجود آن باعث می شود تا تیپ و استایل شخص تکمیل شود.  اگر از افرادی هستید؛ که به تازگی به مد علاقه مند شده اید و به دنبال داشتن یک استایل با عینک طبی و البته آفتابی هستید؛ وب سایت درستی را برای کسب اطلاعات در خصوص این موضوع انتخاب کرده اید.

استایل با عینک طبی مردانه

برای استایل با عینک طبی مردانه به فریم آن توجه داشته باشید!

از دیدگاه دکتر ماکان آریا پارسا تاثیر استفاده از عینک در استایل از گذشته های دور آشکار است. از آن جایی که عینک یکی از اکسسوری های مهم و البته کاربردی محسوب می شود؛ به هنگام خرید آن چه از نوع طبی و چه از نوع آفتابی باید نهایت دقت را به خرج دهید. بسیاری از افراد از سر بی حوصلگی به هنگام خرید عینک طبی کوچک ترین توجهی به جزییات ندارند. یک موضوع مهمی دیگری که شاید خیلی به آن پرداخته نشده باشد؛ این مسئله است که باید با توجه به فرم صورتتان دست به انتخاب و خرید عینک بزنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید که تا چند سال گذشته؛ تنها چند فریم مشخص برای عینک های طبی وجود داشت. تغییراتی که در صنعت مد و فشن به مرور زمان به وجود آمد؛ موجب شد تا فریم های مختلفی برای عینک های طبی به وجود آیند. همین موضوع سبب شد تا دست افراد برای استایل با عینک طبی مردانه بازتر از هر زمان دیگری باشد.

فریم مستطیلی

فریم مستطیلی یکی از فریم های قدیمی می باشد که از گذشته های دور از آن استفاده می شد. یکی از ویژگی هایی که عینک های فریم مستطیلی دارند؛ در این است که با هر تیپی امکان استفاده از آن ها وجود دارد.

فریم هایی با عدسی هندسی

دومین مدل از فریم های پر طرفدار عینک را می توان فریم هایی با عدسی هندسی دانست. این فریم ها بیش تر برای مردانی که صورتی بزرگ و در عین حال گرد دارند؛ مناسب است.

فریم های چشم گربه ای

سومین مدل از فریم های پر طرفدار برای عینک های طبی را می توان، فریم های چشم گربه ای دانست. این فریم عینک بیش تر برای اقایانی که صورتی کشیده دارند؛ مناسب است.

فریم های گرد

چهارمین نوع از فریم های پر طرفدار را می توان فریم های گرد دانست. این فریم ها بیش تر مورد علاقه افراد نوجوان است. یکی از ویژگی های فریم های دور گرد این است که با هر استایلی امکان ست کردن آن ها وجود دارد.

استایل با عینک آفتابی مردانه

استایل با عینک آفتابی مردانه و نکاتی که به هنگام استفاده از عینک آفتابی باید به آن توجه داشته باشید.

از نگاه دکتر ماکان آریا پارسا استایل با عینک آفتابی مردانه کمی راحت تر از استایل با عینک طبی مردانه می باشد. دلیل این موضوع را می توان این مورد دانست که عینک های افتابی در انواع مختلفی وجود دارند و شخص به هنگام خرید عینک انتخاب های متعددی را پیش روی خود می بیند. اگر حتی کوچک ترین آشنایی با صنعت مد و فشن نداشته باشید؛ به خوبی با این قضیه اشنا هستید که استفاده از عینک در استایل می تواند چه تاثیری را بر روی جذابیت اقایان بگذارد. فارغ از قضیه زیبایی و مد؛ استفاده از عینک آفتابی در روزهای تابستان می تواند از چشم ها در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت نماید.

با توجه به این موضوعات اگر دوست دارید تا استفاده از عینک در استایل شما تاثیر مثبتی را از خود به جای بگذارد؛ نیاز است تا به هنگام خرید عینک های افتابی به یک سری از موارد توجه داشته باشید.

فرم صورت

همان طور که در قسمت قبلی مقاله به این موضوع اشاره شد؛ فرم صورت یکی از مهم ترین ایتم هایی است که به هنگام خرید عینک آفتابی مردانه باید به آن توجه شود. اگر تاکنون هیچ تجربه ای در زمینه خرید عینک افتابی نداشته اید؛ باید به صورت حضوری به مراکزی که فروش عینک افتابی را انجام می دهند؛ مراجعه نمایید. در این صورت با توجه به فرم صورت خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فریم عینک

فریم عینک دومین المانی است که باید به آن توجه شود. عینک های افتابی نیز دارای فریم های مختلفی هستند که می توان از آن ها استفاده کرد. البته به این موضوع دقت داشته باشید که فریم عینک های طبی به اندازه فریم عینک های افتابی متعدد نیست.

رنگ پوست

رنگ پوست از دیگر مواردی است که باید به هنگام خرید عینک افتابی به ان توجه شود. به طور مثال افرادی که رنگ پوست صورت آن ها تیره است باید به دنبال خرید عینک هایی با فریم رنگ روشن باشند.

توجه به تیپ و استایل

طبق نظر دکتر ماکان آریا پارسا یک تصور اشتباهی که میان بسیاری از افراد جا افتاده؛ این موضوع است که با هر تیپ و استایلی می توان از یک عینک مشخص استفاده کرد؛ در صورتی که چنین نیست. برای تیپ های رسمی نمی توانید از عینک های افتابی اسپرت که رنگ فریم آن ها سفید و یا روشن است استفاده کنید. البته به این موضوع نیز دقت داشته باشید که برای تیپ های رسمی باید حتما رنگ عدسی عینک شما تیره باشد.

به اعقتاد دکتر ماکان آریا پارسا اگر دقت کرده باشید اغلب هنرمندان بزرگ دنیا؛ عادت به استفاده از عینک های over size دارند. یکی از ایراداتی که می توان به عینک های over size وارد کرد؛ این موضوع است که مناسب هر صورتی نیستند و تنها افرادی که صورت کشیده دارند؛ می توانند از آن استفاده کنند. عینک های افتابی کلاب مستر و خلبانی تکمیل کننده یک استایل رسمی مردانه هستند.

در نقطه مقابل برای استایل های اسپرت نیاز است تا از عینک هایی که فریم آن ها رنگی و پهن است؛ استفاده کرد. یکی از بهترین انتخاب ها برای تیپ و استایل های اسپرت؛ عینک های ری بن ویفرر می باشد. اگر از علاقه مندان به عینک های آینه ای محسوب می شوید؛ برای تیپ و استایل های اسپرت می توانید از آن ها استفاده نمایید.

این مطلب ادامه دارد… .