به گفته دکتر ماکان آریا پارسا ترفند لاغر نشان دادن، برای خیلی از افرادی با اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند، مسئله ای مهم به حساب می آید. چنین افرادی به دنبال استفاده از ترفند های خاصی هستند تا با استفاده از آن بتوانند وزن خود را کمتر به نمایش بگذارند. به خاطر داشته باشید که روش های پوششی مختلفی را می توان برای دستیابی به این قضیه مورد استفاده قرار داد. استفاده از بهترین ترفند های مخصوص لاغر نشان دادن، می تواند جذابیت شما را نیز تحت تاثیر بگذارد. موضوع امروز ما، بهترین ترفند های موجود برای لاغر نشان دادن افراد است. با ما در ادامه این صفحه همراه شوید تا چند مورد از برترین تکنیک های به کار رفته در این پروسه را بررسی کنیم.

تاثیر پوشش در لاغر نشان دادن فرد چقدر است؟

قبل از پرداختن به بهترین ترفند لاغر نشان دادن، بیایید به یک سوال مهم پاسخ دهیم: پوشش تا چه حدی می تواند ظاهر بدن انسان را تحت تاثیر خود قرار دهد؟ فرقی ندارد که شما آقا هستید یا خانم، فرقی ندارد که شما در چه محدوده سنی قرار گرفته اید؛ در هر صورت استفاده از بهترین و جذاب ترین مدل های لباس، می تواند روی سطح جذابیت شما تا حد قابل توجهی تاثیر گذار باشد. افراد دارای اضافه وزن، همواره با چالش های گسترده ای برای انتخاب لباس مواجه می شوند. آنها نمی توانند هر سایز، طرح و رنگ لباسی را انتخاب نمایند.

از دیدگاه دکتر ماکان آریا پارسا افرادی که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، باید به دنبال پاسخ این سوال باشند: چه لباس هایی لاغر نشان میدهند؟ به خاطر داشته باشید که نوع پوشش و دسته بندی لباس های شما به صورت مستقیم جذابیت ظاهری تان را کم و زیاد می نماید. با استفاده از بهترین لباس های موجود در دنیا شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید نسبت به افزایش میزان جذابیت خود اقدام نمایید. پس اگر شما هم با اضافه وزن مواجه هستید و به دنبال یک راه مطمئن جهت ارتقا استایل خود می گردید، می توانید هم اکنون لباس های خود را تغییر دهید.

چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

با پشت سر گذاشتن مباحث مقدماتی، ما می توانیم به سوال چه لباس هایی لاغر نشان میدهند برویم. به خاطر داشته باشید که نوع لباس انتخاب شده شما تا حد قابل توجهی روی ظاهر و جذابیتتان موثر می باشد. هرچه شما لباس های بهتر و جذاب تری را به کار گیرید، در این زمینه به بازدهی بیشتری می رسید. به عنوان مثال، کلاه یکی از ابزار هایی به حساب می آید که روی ظاهر و میزان جذابیت آقایان تا حد قابل توجهی موثر است.

به اعقتاد دکتر ماکان آریا پارسا مهم ترین ترفند لاغر نشان دادن برای آقایان به استفاده از پیراهن و سویشرت های گشاد اشاره دارد. با استفاده از سویشرت هایی که با بدن شما فاصله زیادی دارند، شما می توانید در این زمینه به نتایج مطلوبی دسترسی پیدا نمایید. به خاطر داشته باشید که استفاده از تیشرت های گشاد و آزاد در برخی از مواقع هم نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

البته که ترفند لاغر نشان دادن خانم ها با آقایان هم تفاوت زیادی دارد. به خاطر داشته باشید که بانوان با استفاده از تکنیک های متنوع تری می توانند نسبت به ارتقا ظاهر و استایل خود اقدام نمایند. به بانوان توصیه می شود تا از لباس هایی که برش عمودی دارند همراه با کفش پاشنه بلند استفاده کنند. این مسئله روی جذابی ظاهری و جلوه بدنشان تا حد قابل توجهی تاثیر گذار خواهد بود. در ضمن، شما باید به کیفیت دوخت لباس هم توجه داشته باشید.

چی بپوشیم لاغر دیده شویم

حتما شما هم از خود می پرسید که ما باید چی بپوشیم لاغر دیده شویم؟ برای این سوال هم می توان پاسخ های زیادی را در نظر گرفت. در قسمت های قبل تر، چند مورد از مهم ترین لباس های به کار رفته توسط آقایان و بانوان برای بهبود وضعیت ظاهری شان را مورد بررسی قرار دادیم. به خاطر داشته باشید که سبک پوشش و جذابیت ظاهری شما، روی میزان بازدهی تان تا حد قابل توجهی موثر است.

از جمله دیگر انواع ترفند لاغر نشان دادن بانوان، می توان به استفاده از لباس با ظاهر ساعت شنی اشاره نمود. استفاده از لباس هایی که با استفاده از یک کمربند تنگ می شوند و به بدن شما می چسبند، همیشه گزینه مناسبی به حساب می آید. البته، امکان استفاده از این لباس ها در همه مواقع وجود ندارد! شما باید آنها را در بازه های زمانی مناسبی به کار گیرید.

از نگاه دکتر ماکان آریا پارسا آقایانی که به دنبال استفاده از بهترین ترفند لاغر نشان دادن هستند، می توانند به سراغ لباس های یقه 7 بروند. این لباس ها که با نام هایی همچون یقه وی شکل هم شناسایی می شوند، بدن شما را کشیده تر به نمایش می گذارند. این کالا به شما اجازه می دهد تا تمرکز را از روی وزن به قد انتقال دهید. البته که ست کردن این دسته بندی از انواع لباس در همه مواقع، کار راحتی به حساب نمی آید.

چه لباس هایی لاغر نشان میدهند

چه رنگ لباسی لاغر نشان می دهد

طبق نظر دکتر ماکان آریا پارسا دیگر ترفند لاغر نشان دادن به انتخاب رنگ مناسب اشاره دارد. بدون استفاده از رنگ مناسب، شما می توانید ظاهر بدن خود را بد کنید. به خاطر داشته باشید که زیبایی استایل یک فرد به رنگ لباس هایش وابسته است. بدون استفاده از لباس های جذاب، حرفه ای و خوش رنگ، شما نمی توانید بدنتان را لاغر نشان دهید. حتما شما هم از خود می پرسید که اصلا چه رنگ هایی می توانند بدن را لاغر نشان دهند؟ برای کسب بازدهی مطلوب در این زمینه و زیبا تر کردن بدن، ما باید چه رنگ هایی را مورد استفاده قرار دهیم؟

به صورت کلی، رنگ های تیره یک انتخاب عالی برای افراد چاق به حساب می آیند. با استفاده از لباس های تیره رنگ و مشکی، شما می توانید جلوه استایلتان را تا حد قابل توجهی بهتر کنید. جدا از این مسئله، برای زیبا تر کردن ظاهر بدن به شما توصیه می شود تا از ست های مشکی و ترکیب آن با رنگ های ملایم استفاده نمایید. به کار گیری رنگ های روشن جیغ، نه تنها باعث لاغر دیده شدن بدن نخواهد شد، بلکه می تواند بی دلیل وزنتان را بالا ببرد. پس اگر برای شما هم جلوه بدنتان خیلی مهم است، می توانید نسبت به استفاده از انواع لباس با رنگ تیره اقدام نمایید.

این مطلب ادامه دارد… .